Rrëshirë epokside e pjatë e përkulur për dollap 1.4m

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Emri i markës:  Timetrike

Lloji: Kutia e kontaktit të izolatorit

Materiali: Rrëshirë epoxy

Aplikacion: Tension të lartë

Tensioni i vlerësuar: 40.5KV

Forca në tërheqje: e shkëlqyer

Emri i produktit: pjatë lakimi

ngjyrë: kafe, e kuqe

Aktuale: 630A ~ 4000A

Karakteristikë: Praktike dhe e qëndrueshme

Paketimi: Kuti kartoni me flluskë

OEM: Prano

Përdorimi: ndeshje me kuti kontakti 40.5kv


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Rrëshirë epoksi e pjatë e përkulur për dollap 1.4m

Përshkrim:

1. Produkti miraton material rrëshirë epoksi nga teknologjia APG
2. Fiton nivel të lartë izolimi, intensiteti dhe stabiliteti.
3. Me pamje të bukur, shkallë të ngarkesës së përkuljes më të lartë, e përdorur gjerësisht në ndërruesin ABB
4. Ai siguron specifikime të ndryshme bazuar në madhësinë e rrymës elektrike për zgjedhjen e përdoruesit, dhe shitet mirë brenda dhe jashtë vendit,

Detajet:

Madhësia: 558*416*218
Ngjyrë: kafe, e kuqe
Marka: Timetrike
Tensioni i vlerësuar: 40.5kV
MOQ: 1 copë
Porti i ngarkimit: Shanghai / Ningbo
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Koha e dërgimit: brenda 20 ditëve, varet nga sasia e porosisë
Paketimi: 1. Secili është i mbështjellë me film plastik 2. Paketuar në kartona 3. Kartonat mbyllen në një kuti druri 4. Rastet janë të lidhura me rripa hekuri nga jashtë

Bent Plate Epoxy Resin for 1.4m cabinet LYC258

Rrëshirë epoksi e pjatë e përkulur për dollap 1.4m

Procesi teknologjik:

1. Miraton rrëshirë epoksi xhel automatike xhel artizanale që janë prodhim artizanal APG. Produkt i bukur, Makinë, Përshtatje e performancës elektrike.
2. Miraton prodhimin e rrëshirës epoksi me qëndrueshmëri të lartë, aftësi të shkëlqyeshme të makinës, dhe miraton një sistem recetash me aktivitet të ulët reagimi, materiali ngurtësohet ngadalë, stresi i trupit të produktit është i ulët. Fusha maksimale rrit aftësinë e makinës së produktit.
3. Shton pluhur silicë të aktivizuar të lehtë, rris më tej aftësinë e makinës për rrëshira epoksi, Shumë siguron që izolimi afatgjatë të mbajë performancë të mirë të izolimit elektrik nën mjedisin e lagësht të punës.
4. Shton ngjyrën organike, ngjyrën e produktit dhe shkëlqimin e ndritshëm, Nuk zvogëlon produktet që izolojnë performancën

Pllaka e lakimit të izolimit me rrëshirë epoksi të tensionit të lartë Lloji AB

Pllaka e përkulur 40.5KV (KYN61) është një strukturë formuese e xhelit me presion epoksi APG, i cili përdoret në dollapë të ndryshëm të karrocave të dorës dhe luan rolin e izolimit të izolimit dhe kalimit të lidhjes.

Kushti i funksionimit

1. Lartësia mbidetare: 0001000m
2. Temperatura e ambientit në -30 ℃ në +40 ℃, temperatura mesatare ditore nuk duhet të jetë më shumë se 30.
3. Mesatarja ditore e lagështirës relative është më pak se 95%, mesatarja mujore është më pak se 90%.
4. Mjedisi i punës duhet të jetë pa avull, gaz, depozitime gërryese kimike, mjegull kripe, pluhur, papastërti dhe media të tjera të rrezikshme shpërthyese, të cilat do të ndikojnë rëndë në izolimin dhe përçueshmërinë e produkteve.
5. Mjedisi i punës nuk duhet të jetë dridhje e rregullt ose goditje serioze.

Paketimi & Dorëzimi

Shitja e njësive: Njësi e vetme
Madhësia e paketës së vetme: 6.2X4.8X3.6 cm
Pesha e vetme bruto: 7.000 kg
Lloji i paketës:
1. Secili është i mbështjellë me film plastik
2. Paketuar në kartona
3. Kartonat mbyllen në një kuti druri
4. Rastet janë të lidhura me rripa hekuri nga jashtë


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni