Rrëshirë Epoxy Izoluese Blendboard 40.5kv

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Emri i markës: Timetrik

Numri i modelit: GJ663

Lloji: Kutia e kontaktit të izolatorit

Materiali: Rrëshirë epoxy

Aplikacion: Ndërprerës i tensionit të lartë, tension të lartë

Tensioni i vlerësuar: 40.5KV

Forca në tërheqje: e shkëlqyer

Emri i produktit: Pllakë lakimi

ngjyrë: ngjyrë kafe të kuqe

Tensioni i vlerësuar: 40.5KV

Përdorimi: përputhen me kutinë e kontaktit 40.5kV

Shembull: Mostra e disponueshme


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Rrëshirë epoksi izoluese blendboard 40.5kv

Përshkrim:

1. Produkti miraton material rrëshirë epoksi nga teknologjia APG

2. Fiton nivel të lartë izolimi, intensiteti dhe stabiliteti.

3. Me pamje të bukur, shkallë të ngarkesës së përkuljes më të lartë, e përdorur gjerësisht në ndërruesin ABB

4. Ai siguron specifikime të ndryshme bazuar në madhësinë e rrymës elektrike për zgjedhjen e përdoruesit, dhe shitet mirë brenda dhe jashtë vendit,

Detajet:

Numri i modelit: Rrëshirë Epoxy Izoluese Blendboard 40.5kv
Ngjyrë: kafe, e kuqe
Marka: Timetrike
Tensioni i vlerësuar: 40.5kV
MOQ: 1 copë
Porti i ngarkimit: Shanghai / Ningbo
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Koha e dërgimit: brenda 20 ditëve, varet nga sasia e porosisë
Paketimi: 1. Secili është i mbështjellë me film plastik 2. Paketuar në kartona 3. Kartonat mbyllen në një kuti druri 4. Rastet janë të lidhura me rripa hekuri nga jashtë
Blendboard Insulating Epoxy Resin 40.5kv LYC263

Rrëshirë epoksi izoluese blendboard 40.5kv LYC263

Procesi teknologjik:

1. Miraton rrëshirë epoksi xhel automatike xhel artizanale që janë prodhim artizanal APG. Produkt i bukur, Makinë, Përshtatje e performancës elektrike.
2. Miraton prodhimin e rrëshirës epoksi me qëndrueshmëri të lartë, aftësi të shkëlqyeshme të makinës, dhe miraton një sistem recetash me aktivitet të ulët reagimi, materiali ngurtësohet ngadalë, stresi i trupit të produktit është i ulët. Fusha maksimale rrit aftësinë e makinës së produktit.
3. Shton pluhur silicë të aktivizuar të lehtë, rris më tej aftësinë e makinës për rrëshira epoksi, Shumë siguron që izolimi afatgjatë të mbajë performancë të mirë të izolimit elektrik nën mjedisin e lagësht të punës.
4. Shton ngjyrën organike, ngjyrën e produktit dhe shkëlqimin e ndritshëm, Nuk zvogëlon performancën e izolimit të produktit

Indoor Red Izolimi Bendboard Epoxy Resin Kutia e Kontaktit për Ndërprerës 40.5KV

1. Përshkrimi i Përgjithshëm

Kutia e kontaktit është formuar nga epoksi me teknologjinë APG, përdoret për izolimin e izolimit dhe kalimin e lidhjes së kamionëve të ndryshëm ndërprerës.

1. Miraton rrëshirë epoksi xhel me presion automatik të xhelit që janë prodhim artizanal APG. Produkt i bukur, Makinë, Përshtatje e performancës elektrike.
2. Miraton prodhim të fortë të rrëshirës epoksi, aftësi të shkëlqyeshme të makinës, dhe miraton një sistem recetash të aktivitetit të ulët të reagimit, materiali ngurtësohet ngadalë, stresi i trupit të produktit është i ulët. Fusha maksimale rrit aftësinë e makinës së produkteve.
3.Shton pluhur silicë të aktivizuar të lehtë, më tej rrisin aftësinë e makinës për rrëshira epoksi, shumë siguron që izolimi afatgjatë të mbajë performancë të mirë të izolimit elektrik nën mjedisin e lagësht të punës.

2. Aplikimi

Përdorimi: tension i lartë
Materialet: rrëshirë epoksi
Lloji: izolator
Specifikimi: Kutia e kontaktit e serisë CH3, kutia e kontaktit, aksesorët e ndërruesve, kutia e kontaktit izolues.

3. Kushti i funksionimit

● Lartësia mbidetare: ≤1000m
Temperature Temperatura e ambientit:+40 ° C ~ 10 ° C
Humidity Lagështia relative nuk duhet të jetë më shumë se 95% në temperaturën e ambientit+20 ° C.
● JO gaz ose pluhur që mund të ndikojnë rëndë në izolimin e kutisë së kontaktit. asnjë substancë shpërthyese ose gërryese.

 


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni