Kuti kafeje kontakti për ndërrues të rrjetit elektrik

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Emri i markës: Timetrike

Lloji: Veshje me izolim

Materiali: rrëshirë epoxy

Aplikacion: Tension të lartë

Tensioni i vlerësuar: 24Kv

Forca në tërheqje: > 10kn

vlerësuarat aktuale: 630-1600A

teknologji: APG


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Kutia e Kontaktit Brown për Ndërprerësin e Rrjetit Elektrik

Përshkrim:

1. Produkti miraton material rrëshirë epoksi

2. Fiton nivel të lartë izolimi, intensiteti dhe stabiliteti.

3. Ai siguron specifikime të ndryshme bazuar në madhësinë e rrymës elektrike për zgjedhjen e përdoruesit

4. Kutia e kontaktit është formuar nga epoxy me APG Technology

Detajet:

Emri i modelit: CH3-24/225 Kutia e Kontaktit
Marka: Timetrike
Lloji: Kutia e Kontaktit
Aplikacion: Tension i lartë / ndërrues
Ngjyrë: kafe, e kuqe
Certifikimi i produktit: CE dhe ISO 9001: 2000
Tensioni i vlerësuar: 24 KV
Vlerësuarat aktuale: 30630-1600A
MOQ: 10 copë
Paketimi: 1. Secila mbështillet me film plastik2. Të paketuara në kartona 3. Kartonat janë të mbyllur në një kuti prej druri 4. Rastet janë të lidhura me rripa hekuri nga jashtë
Porti i ngarkimit: Porti i Shangait / Porti Ningbo
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Koha e dërgimit: brenda 15 ditëve, varet nga sasia e porosisë
Shtesë:

1. OEM janë të mirëseardhura

2. Cilësi e lartë dhe shpërndarje në kohë

3. Çmimi i arsyeshëm

4. Në një larmi modelesh dhe specifikimesh

Brown Contact Box For Electrical Network Switchgear LY108

Kutia e Kontaktit Brown për Ndërprerësin e Rrjetit Elektrik

Mjedisi i zbatueshëm i punës:

1. Instalimi i brendshëm.2. Lartësia mbidetare: 0001000m.3. Temperatura e ambientit: +40 ° C ~ 5 ° C.4. Lagështia relative nuk duhet të jetë më shumë se 85%në temperaturën e ambientit+20 ° C. JO gaz, avull ose pluhur që mund të ndikojnë rëndë në izolimin e kutisë së kontaktit, asnjë substancë shpërthyese ose gërryese

Rreth nesh:

Ne jemi specialitet në komponentët e tensionit të mesëm dhe rrëshirë epoksi të tensionit të lartë, të tilla si lidhëset e ndërruesve 12KV, 24 KV, 36KV dhe 40.5KV, kutitë e kontaktorëve, izolatorët, shndërruesit. Kutia e kontaktit 630A, 1250A, 2500A, 3150A dhe 4000A, kontakti i klubit, kontakti i fiksuar, kontakti i krahut dhe kontakti i nofullës. Ndërprerës 630A dhe 1250A VS1. Ndërprerës 630A dhe 1250A ZN85-40.5. Ndërprerës i tokëzimit 12KV dhe 24KV. Komponentët e ndërruesve të tensionit të lartë KYN28A-12 dhe KYN61!


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni