Sensor izolator epoksi rrëshirë për ndërrues 12KV

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Emri i markës: Timetrike

Lloji: Izolator

Materiali: Rrëshirë epoxy

Aplikacion: Tension të lartë

Tensioni i vlerësuar: 12kv

Forca në tërheqje: e shkëlqyer

Emri i produktit: izolatori/sensori

Ngjyrë: E kuqe

Përdorimi: Mbrojtja e izolimit

Përmasa: 105*140


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Izolator me rrëshirë epoksi Sensor Për Ndërrues 12KV

Karakteristikat: 

1. Izolatorët e derdhur të rrëshirës epoksi, sensori, lidheni me pajisjen e ekranit të ngarkuar, të përdorur në aplikimin e ndërruesve.

2. E bërë nga rrëshira epoksi, përfundon përmes një procesi të ndërlikuar.

3. Hedhja me vakum rrëshirë epoksi, xhelatina me presion epoksi APG, formimi i xhelit silicë të lëngshëm, ne gjithmonë furnizojmë produktet me cilësi më të mirë.

4. Mund të zbulohet nga instrumenti me rreze X, instrumenti i vënë nga zyra, Makina e Testit të Ciklit termik.

5 Ai siguron specifikime të ndryshme bazuar në madhësinë e rrymës elektrike për zgjedhjen e përdoruesit, dhe shitet mirë brenda dhe jashtë vendit,

Rreth nesh:

Ne jemi specialitet në komponentët e tensionit të mesëm dhe rrëshirë epoksi të tensionit të lartë, të tilla si lidhëset e ndërruesve 12KV, 24 KV, 36KV dhe 40.5KV, kutitë e kontaktorëve, izolatorët, shndërruesit. Kutia e kontaktit 630A, 1250A, 2500A, 3150A dhe 4000A, kontakti i klubit, kontakti i fiksuar, kontakti i krahut dhe kontakti i nofullës. Ndërprerës 630A dhe 1250A VS1. Ndërprerës 630A dhe 1250A ZN85-40.5. Ndërprerës i tokëzimit 12KV dhe 24KV. Komponentët e ndërruesve të tensionit të lartë KYN28A-12 dhe KYN61!

Ne do t'ju japim cilësinë dhe çmimin më të mirë!

Sensor izolator Epoxy Resin 12KV Për ndërrues  

Izolatori: shtë një kontroll i veçantë izolimi, i njohur gjithashtu si izolatorë mbështetës, i cili vepron si një tel mbështetës dhe parandalon që rryma të kthehet në tokë, duke rritur distancën e zvarritjes.

Sensori: Dy vidhat e poshtme veprojnë si përcjellës për të nxitur rrymën dhe për të transmetuar informacion në ekranin e drejtpërdrejtë.

Epoxy Resin Insulator Sensor For Switchgear LYC113 12KV

Sensor izolator epoksi rrëshirë për ndërrues 12KV

Detajet:

Madhësia: φ105*135 ~ 155 (ose sipas kërkesës së klientit)
Marka: Timetrike
Lloji: Izolatori/Sensori
Aplikacion: Tension i lartë / ndërrues
Ngjyrë: kafe, e kuqe
Certifikimi i produktit: CE dhe ISO 9001: 2000
Tensioni i vlerësuar: 12kV
MOQ: 50 copë
Paketimi: Sipas kërkesave të klientit
Porti i ngarkimit: Porti i Shangait / Porti Ningbo
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Koha e dërgimit: brenda 20 ditëve, varet nga sasia e porosisë
Shtesë:

1. OEM janë të mirëseardhura

2. Cilësi e lartë dhe shpërndarje në kohë

3. Çmimi i arsyeshëm

4. Në një larmi modelesh dhe specifikimesh

Dallimi midis izolatorit dhe sensorit

The difference between insulator and sensor

 


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni