Produktet

  24KV-800A Indoor Vcb Rmu Accessories Vacuum Circuit Breaker

  24KV-800A Pajisje të brendshme Vcb Rmu Vakum Ci ...

   Sf6 GIS 12kv Aksesorë të brendshëm Vcb Rmu Pajisjet e ndërprerësit vakum Karakteristikat e produktit · Struktura e lehtë, distanca e vogël e kontaktit (10 mm), veprim i shpejtë, funksionim i lehtë, vëllim i vogël dhe peshë e lehtë. · Th ...
  K75-95 High Voltage Fireproof PA66 Switch Cabinet Cable Clip

  Kabina e kalimit K75-95 me tension të lartë kundër zjarrit PA66 ...

   Kapësja e kabllit të kabinetit të kalimit të tensionit të lartë PA66 Ndërprerësja e kabllit të kabinetit të tensionit të lartë miraton najlon retardant të flakës, i cili ka performancë të mirë retardante të flakës, qëndrueshmëri të lartë, qëndrueshmëri ...
  630A Spring Flat Contact for VCB

  Kontakti 630A Pranvera Flat për VCB

   Kontakti i sheshtë 630A për VCB 1.Certifikimi: ISO9001: 2000 2.Përdorimi: Ndërprerës vakum 3. Fletët e kontaktit: 12pcs 4. rryma e vlerësuar e kontaktit të tulipanëve: 630A 5.materiali: bakër i kromuar me argjend 6.t ...
  Ah3-12kv 270 4000A Red Brown Epoxy Resin Insulated Contact Box

  Ah3-12kv 270 4000A Epoxy rrëshirë ngjyrë kafe e kuqe ...

   Produkt shpërndarës Red Brown Epoxy Resin Izoluar Kontakti Kutia 4000A për 12KV Ndërprerës Tensioni i vlerësuar 10kV Tensioni maksimal 12kV Rryma e vlerësuar 3150-4000A Materiali ...
  1000A Spring Flat Contact For VCB

  Kontakt 1000A Pranvera Flat Për VCB

   Kontakti i sheshtë 1000A për VCB 1. Rryma e vlerësuar e kontaktit të tulipanëve: 1000A 2.materiali: bakër i kromuar me argjend 3. kontakti i tulipanëve i përdorur në ndërprerësit. E bërë nga tubi bakri më i lartë 99,9% i pastër T2, ...
  China High Voltage Black Insulated Rod

  Shufër Kineze e Tensionit të Zi të Izoluar të Zi

   Shkopi i izoluar i Zi i Tensionit të Zi Përshkrimi: Tipi VS1 (ZN63) -12 Instalimi anësor i brendshëm i tensionit të lartë ndërprerës i vakumit është ndërrues i brendshëm i tensionit të lartë, Vlen për tensionin e vlerësuar 12kv ...
  24kv insulator contact box for electrical equipment

  Kutia e kontaktit izolues 24kv për pajisjet elektrike ...

   Kutia e kontaktit të izolatorit 24kv për detajet e pajisjeve elektrike të listuara si më poshtë: Materiali: Rrëshira epoksi Vlerësimi i rrymës: 3150-4000A Tensioni i vlerësuar: Tensioni maksimal 24KV: Teknologjia 24KV: Teknologjia APG Aplikimi ...
  Epoxy Resin post insulators For Switchgear

  Epoxy Resin post izolatorë për ndërrues

   Epoxy Resin post izolatorë për Ndërprerës isshtë një kontroll i veçantë izolimi, i njohur gjithashtu si izolatorë mbështetës, i cili vepron si një tel mbështetës dhe parandalon që rryma të kthehet në tokë, i ...
  High Voltage Contact Box Insulator CH3-10Q/250

  Kutia e Kontaktit të Tensionit të Lartë Izolatori CH3-10Q/250

   Paketimi dhe dorëzimi Detajet e paketimit: paketa standarde eksportuese me kompensatë ose sipas portit të kërkuar: Ningbo/Shanghai Përshkrimi i produktit CH3-10Q/250 izolues Detajet e kutisë së kontaktit l ...
  40.5kv epoxy resin Contact Box for Handcart Switchgear CH2A-40.5

  Rrëshirë epoksi 40.5kv Kuti kontakti për karrocë dore Swi ...

   Paketimi & Dorëzimi i Paketimit Detajet e paketës standarde eksportuese me kompensatë ose sipas kërkesës Port Ningbo/Shanghai Përshkrimi i Produktit 40.5kv Kutia e Kontaktit për detajet e ndërruesve të karrocave të dorës ...
  40.5kv Shielding Contact Box for switchgear in epoxy cast resin

  Kutia e Kontaktit të Mbrojtjes 40.5kv për ndërruesit në ...

   Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: pako standarde eksportuese me kompensatë ose sipas portit të kërkuar: Ningbo/Shanghai Përshkrimi i Produktit Kutia e Kontaktit të Mbrojtjes 40.5kv për ndërrues ...
  12kv 630A Three-Position Load break Switch

  Çelësi i ndërprerjes së ngarkesës me tre pozicione 6kA 630A

   Detajet e produktit: Parametrat Teknik Parametri i njësisë së përmbajtjes 12KV Tensioni i vlerësuar KV 12 Frekuenca e vlerësuar HZ 50 Monedha e vlerësuar A 630 Qarku i shkurtër i vlerësuar i reziston rrymës KA 20/25 Vlerësuar ...